0312 815 13 25 - 26
lvt@lvt.com.tr

EMC Testi

EMC Testi

Elektromanyetik Uyumluluk Testleri(EMC Testi), herhangi bir elektrikli ve elektronik cihazın veya sistemin diğer cihazlar ile uyumunu doğrulamaktadır.

EMC Testi

EMC Testi

Elektromanyetik Uyumluluk Testlerinde (EMC Testi), herhangi bir elektrikli ve elektronik cihazın veya sistemin, ortamdaki diğer cihaz veya sistemlerden etkilenmeden ve bunları etkilemeden çalışması hedeflenir. EMC Testi genel olarak bağışıklık ve emisyon testleri olarak iki kategoride incelenir. LVT Test Laboratuvarları olarak, üretim yapan firmalarımıza test ve Ar-Ge ihtiyaçları doğrultusunda tarafsız ve tecrübeli kadromuz ile en doğru hizmeti sunmak öncelikli hedefimizdir. İlgili testleri imalatçı sahasında gerçekleştirebilecek mobil hizmeti de sunarak firmalarımıza destek vermekteyiz.


Bağışıklık TestiEMC Testi, bir cihazın veya sistemin elektromanyetik uygunluğunun kontrol edildiği testlerdir. Bağışıklık Testleri, elektrikli ve elektronik cihazların veya sistemlerin, ortamdaki diğer cihaz veya sistemlerden etkilenmeden, istenilen koşullar altında düzgün çalışması için gerçekleştirilen EMC Testleridir. LVT Test Laboratuvarları olarak firmaların ihtiyaçları doğrultusunda tecrübeli kadromuz ile etkin bir hizmet sunmaktayız.


Yayınım TestiEMC Testi, bir cihazın veya sistemin elektromanyetik uygunluğunun kontrol edildiği testlerdir. Emisyon Testleri, Elektrikli ve elektronik cihazların veya sistemlerin, ortama veya şebekeye yaydığı manyetik gürültülerin ölçüldüğü EMC Testleridir. LVT Test Laboratuvarları olarak üretim yapan firmalarımıza test ve Ar-Ge ihtiyaçları doğrultusunda uzman kadromuz ile hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız.


Bu Başlıklarıda İnceleyin